Zhiyun Crane Plus

Yeni Ürün

2 400,00 TL Kdv Dahil

Zhiyun Crane Plus

Daha Fazla Detay

ZHIYUN CRANE Plus

DSLR KAMERA EL SABİTLEYİCİSİ

 2.5 kg taşıma kapasitesi | 12-18 saat çalışma süresi | 6 farklı mod | Sony ve Panasonic makineler ile zoom yapabilme

 

Taşıma Kapasitesi
Crane Plus daha güçlü 6. nesil algoritmik motor sistemi sayesinde 2.5 kilogram ağırlığına kadari tüm DSLR ve aynasız ( mirrorless ) kameraları destekler. Ağır DSLR ve aynasız lensleriniz ile birlikte Crane Plus'ı sorunsuzca kullanılabilir.
Hareket Hafızası
Crane Plus ürününde, Motion Memory özelliği sayesinde gelişmiş kamera ayarlarınızı ve hareketlerinizi kayıt edip ve gelecekte kullanmanız için saklayabilirsiniz. Motion memory sayesinde tüm timelapse, çekim sayısı, uzunluğu ve daha fazlasını kaydedebilirsiniz! Gizli bir kameranı asistanı var gibi tek bir tuş ile tüm ayarlarınızı nerede olursanız olun tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
Bakış açısı modu
Crane Plus'a eklenen yeni bir özellik POV yani Point of View modu. Bu mod sayesinde kameranız ve Crane Plus'ınız yaklaşık olarak 45 derece senkron ile sağ veya sol yönünde hareket edebilir. POV'un 3 ayrı modu ile seviye kontrolü sağlayabilir ve çekimleri daha özgürce yapabilirsiniz.
Akıllı Nesne Takibi
Crane Plus cep telefonu uygulaması üzerinden belirlediğiniz nesneleri takip edebilir. Uygulama ile takip etmek istediğiniz objeyi seçerseniz takibini Crane Plus sizin için yapar.
Zaman atlamalı çekim
Timelapse çekimler artık çok sık kullanılan çekimler haline geldi.  Crane Plus timelapse çekim özelliğine sahiptir. Crane Plus ile şehir ışıkları, akan trafik veya yıldızlar kolayca kaydedilir.
Tasarım
Crane Plus'ın kamera ile uyumlu çalışabilmesi için kamera kontrol kablosu kutudan çıkmaktadır. Bu kablo ile crane üzerindeki düğmeleri kullanarak fotoğraf ve video çekimi yapmanızı kolaylaştırır. Zhiyun Play uygulaması timelapse, panoromik çekim ve motor ayarları gibi özel ayarları yapılmasını sağlar.

30 aynı kategorideki diğer ürünler: