Lilliput BM150-4K Carry-On 4K Monitör

Yeni Ürün

7 350,00 TL Kdv Dahil

Lilliput BM150-4K Carry-On 4K Monitör

Daha Fazla Detay

Uyarı : Stoktaki Son Ürün!

Lilliput BM150-4K Genel Bakış

Sert bir kasa içine yerleştirilmiş olan Lilliput BM150-4K , hem stüdyo hem de saha durumları için kullanılabilecek 15 "doğal bir UHD 4K monitörüdür. 3840 x 2160 UHD çözünürlük 8-bit panelinin tam kapasitesi, 30 fps'ye kadar kadar sürülebilir. üç HDMI 1.4 girişinden herhangi biri veya tek HDMI 2.0 girişi ile 60 fps'ye kadar. HD ve VESA kaynakları için arka panelde bulunan diğer girişler arasında 3G-SDI (bir döngü geçiş çıkışı ile), DVI ve VGA bulunur. Bu portlardan herhangi biriyle girilen video sinyalleri, tüm ekrana sığacak şekilde uygun şekilde ölçeklenecektir RCA girişlerinden gelen analog ses veya video girişlerinden gelen gömülü dijital ses, monitörün dahili hoparlörleri veya 3,5 mm kulaklık çıkışı kullanılarak duyulabilir.

Güç için, bu monitör 12 ila 24 VDC arasında geniş bir voltaj aralığı kabul eder. Stüdyoda, ürünle birlikte verilen güç kaynağı BM150-4K'yı duvara takıyor ve 75 / 100mm VESA montajı bir stand üzerine montaj için kullanılabilir. Dahil olan tally konektörü, bir switcher'a bağlandığında, tally bilgisini monitöre geçirir. Sahadayken, monitör yerleşik V montaj plakası ile pil gücünü kabul edecektir. Monitörün sert kasasına yerleştirilmiş kauçuk ayaklar kullanılarak dikey olarak yukarı kaldırılabilir ve dışarıda daha fazla görünürlük sağlamak için bir güneş şemsiyesi bulunur.

Özellikler

İzleme Araçları
  • zirve
  • Mavi-only
  • Görüntü döndürme / çevirme
  • Fazla tarama
  • underscan
  • Görüntü dondurma
  • En boy oranı seçimi
  • Ekran işaretçileri
  • Renk sıcaklığı ayarı
Atanabilir Düğmeler
Ön paneldeki dört atanabilir düğmeyi kullanarak, dört temel izleme aracını monitörün menü sistemine girmeden hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.
Carry-On Muhafaza
Birlikte gelen hard case / muhafaza, kontrol edilen metal ortamların sağlamlığını iyileştirir, kontrollü ortamların dışına çıkarken faydalıdır. Arka açıklık, tüm monitör bağlantı noktalarına ve aksesuar bağlantılarına kolay erişim sağlar.
Kablosuz HDMI (WHDI) Teknolojisini Destekler
Ayrı ayrı kullanılabilen bir WHDI alıcısı ile BM230-4K, sorunsuz bir kablosuz bağlantı için kablosuz HDMI sinyallerini 50 '' ye kadar uzatabilir. WHDI sistemi yerine bir verici birden fazla alıcıya yayın yapabilir, böylece çoklu monitör izleme için herhangi bir ayırıcı gerekmez.

30 aynı kategorideki diğer ürünler: