DJI DJI Mavic Air Fly More Combo Drone

Yeni Ürün

5 550,00 TL Kdv Dahil

DJI

DJI Mavic Air Fly More Combo Dron

Daha Fazla Detay

Uyarı : Stoktaki Son Ürün!

DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO DRONE

Bir mühendislik ve tasarım harikası olan Mavic Air, sizi yeni maceralara götürür. Mavic serisinin en iyisini devralan bu ultra taşınabilir ve katlanabilir drone, sınırsız arama için üst düzey uçuş performansı ve işlevsellik sunuyor.

 

1.jpg

3 Eksenli Gimbal Kamera

Mavic Air, açısal titreşim aralığı 0.005 ° 'ye düşürülmüş 3 eksenli bir mekanik gimbal alana sahip en taşınabilir DJI drondur. Üçgen biçiminde yerleştirilen gimbal daha kararlı çekimlere yardımcı olurlar.

 

2.jpg

32 MP Küre Panoramaları

Yatay, Dikey ve 180 ° panoramalara ek olarak, Mavic Air kristal netliğinde 32 MP Küreli panoramalar oluşturmak için sadece sekiz saniyede 25 fotoğrafı birleştirir. Birleştirdiğiniz fotoğrafları DJI Goggles ile kapsamlı bir perspektiften izleyin.

 

3.jpg

4K 100Mbps Video

Mavic Air, inanılmaz bir 4K 30 fps'de video çekiyor, her saniyede UHD kalitesinde çekim yapmak için 100 Mbps'de kayıt yapıyor.

 

Yavaş - Hareketli Video

Mavic Air, 1080p 120 fps yavaş video kaydetme desteğiyle tüm epik yüksek hızlı maceralarınızı yakalar.

 

HDR Fotoğraflar

Yeni HDR algoritmaları aydınlatma koşullarına göre doğru pozlama ayarlarını akıllı bir şekilde elde etmenize yardımcı olur. Aşırı pozlanmış veya karanlık alanlar, vurgular ve gölgeler arasında daha doğal geçişler için işlenirken, DSP hızlandırması daha etkili çekim yapılmasına olanak tanır.

 

4.jpg

12 MP Sensör

Mavic Air'in dahili kamerası 1 / 2.3 " 12 megapiksel CMOS sensör ve bir f / 2.8 lens bulunmaktadır. Yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek için 35 mm eşdeğer odak uzaklığı 24 mm'dir.

 

5.jpg

ActiveTrack

ActiveTrack aynı anda 16 seçilebilir konuyu algılayabilir, böylece doğru izlenen konuyu seçmenize izin verir. Daha yüksek izleme hassasiyeti ve daha geniş senaryo uygulamaları ile, ActiveTrack hedefleri koşu, atlama veya bisiklet kullansalar bile izler.

 

6.jpg

QuickShots

Altı farklı QuickShot arasından seçim yapın: Roket, Dronie, Çember, Helix, Asteroid ve Boomerang. Hepsi sadece bir tık uzaklığındadır ve çekim yapmayı düşünmek zorunda kalmadan o epik selfie drone videolarını alacaktır. DJI GO 4 uygulamasıyla yeni yaratımlarınızı sosyal medyaya anında paylaşın.

 

SmartCapture

Eğlenceli, basit ve sezgisel olan SmartCapture, Mavic Air'i elle kontrol etmek için yeni ve etkileşimli bir yol sunar. Hava aracını el hareketleriyle fırlatın ve kontrol edin, sonra istediğiniz gibi fotoğraf veya video çekin.

 

7.jpg

TapFly

Sadece çekiminize odaklanmak istiyorsanız, mobil cihazınızın ekranında nereye dokunduğunuza bakmak istediğinizde hareket etmenizi sağlayan DJI GO 4'te TapFly'i seçin. TapFly, İleri, Geri, Serbest ve Koordinat modlarında çalışır ve uçuş hızınızı, anten gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

8.jpg

9.jpg

DJI Mavic Air Fly More Combo; 430 gr ağırlığı ve ultra taşınabilir, katlanabilir olması ile oldukça ergonomik ve kullanımı pratik bir drone’dur. Farklı uçuş deneyimleri ve maceralara hazır olun.3 eksenli gimbal kameralar çekimlerinizde sizlere kolaylık sağlıyor. 8 saniyede 25 fotoğrafı birleştirebilir mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Birleştirdiğiniz fotoğrafları DJI Goggles ile izleyebilirsiniz. 4K 30 fps videolar çekerek her saniyede Ultra HD 100 Mbps’de video kayıt yapabilirsiniz. 1080p 120fps aksiyon dolu maceralarınızı yavaşlatarak kaydeder. HDR algoritmaları karanlık alanlarda vurgular ve gölgeler arasında doğal geçişler yaparak DSP hızlandırması daha etkili çekim yapılmasına olanak sağlar. Mavic Air’in 12 MP CMOS dâhili kamerası yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmenizi sağlar. ActiveTrack aynı ayda 16 seçilebilir konuyu algılar. Hedef koşulu bisiklet kullanırken, atlama veya koşu yaptığınızda bile sizleri izler. Roket, Dronie, Çember, Helix, Asteroid ve Boomerang gibi altı farklı OuickShot arasından seçim yapabilirsiniz. Siz çekim yapmayı düşünmeden o epik özçekim videolarınızı alacaktır. Son derece sezgisel ve profesyonel çekimler yapabilirsiniz. Telefonunuzu evde unuttuğunuz zamanlarda el hareketlerinizle cihazınızı yönlendirebilirsiniz. SmartCapture Mavic Air’ i elinizle kontrol etmek için sizlere oldukça etkileşimli bir yol sunar. Mobil cihazınızın ekranında nereye dokunduğunuza bakmak istediğinizde hareket etmenizi sağlayan DJI GO 4’ te TapFly’i seçebilirsiniz. Uçuş hızınızı anten gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Maximum uçuş süresi 21 dakikadır. IOS 9 işletim sistemine sahiptir. DJI Mavic Air Fly More Combo çeşitli özellikleri ile sizlerle.

30 aynı kategorideki diğer ürünler: