Sennheiser ME 2-II Clip-On Yaka Mikrofonu Büyük Resim

Sennheiser ME 2-II Clip-On Yaka Mikrofonu

21

Yeni Ürün

1 040,00 TL Kdv Dahil

stokta mevcut


ME 2-II, konuşma ve vokal uygulamaları için optimize edilmiş çok yönlü bir klipsli mikrofondur. Güncellenmiş ME 2-II'nin en dikkate değer özelliği, dijital RF iletim sistemleriyle tam uyumluluğudur. Güncellenmiş model ayrıca gelişmiş bir klips, entegre ön camlı daha hafif plastik gövde ve kritik konuşma bölgesinde daha yumuşak bir frekans cevabı sunuyor. 

Sennheiser'ın evrimi Wireless G3 serisinde yer alan orijinal ME 2-US klipsli mikrofon, ew G3 setlerinde ve yıl sonuna kadar bağımsız bir ürün olarak sunulmaya devam edecek. 

Dijital RF Uyumluluk Girişimi
Dijital kablosuz, son kullanıcılarıyla ivme kazandıkça, Sennheiser'ın hedefi, onun lavalier portföyünün% 100 Dijital RF uyumlu olmasını sağlamaktır. Bu nedenle lavaliersleri, satın alınan seti ne olursa olsun, analog veya dijital kablosuz sistemlerinden herhangi biri ile çalışacaktır. 

MKE 1 ailesi tamamen dijital uyumluyken, MKE 2 ailesi dijital uyumluluğun geliştirilmesi için geçen yıl küçük çaplı üretim modifikasyonlarına maruz kalmıştır. Ne yazık ki, ME 2-ABD'nin modifiye edilememesi nedeniyle, Sennheiser yıl sonunda piyasadan çıkmaya ve yeni ME 2-II'de kablosuz tekliflerini standart hale getirmeye karar verdi. 

30 aynı kategorideki diğer ürünler: