sony hxr-nx200

78

Yeni Ürün

14 500,00 TL Kdv Dahil

SONY HXR-NX200

Daha Fazla Detay

Bu Ürün Stoklarımızda Kalmamıştır!

HXR-NX200

HXR-NX200, mükemmel 4K veya Full-HD görüntü kalitesi için büyük 1.0 tipi sensör ve yeni renk üretimi ile ekonomik, kompakt bir video kameradır. İhtiyacınız olan tüm profesyonel özellikleri, üç bağımsız manuel lens halkası, akıllı tam otomatik seçenekleri ve daha fazlasını içeren rafine manuel kontroller ile sunar.

Büyük 1.0 tipi sensörden çarpıcı kalite

HXR-NX200'ün tekli 20 megapiksel * 1.0 tipi Exmor R CMOS sensörü, yaklaşık 16 mm'lik bir film çerçevesiyle aynı boyutta ve üç adet 1 / 4,7 tipi sensörden yedi kat daha büyük. Bu büyük boyutun temel faydası düşük gürültü ve daha az bulanıklıktır çünkü daha fazla ışık sensöre ulaşır, karanlık bir sahnede bile minimum aydınlatma 1,7 lux ** ile net ve sabit fotoğraflar sunar. Büyük sensör boyutu ayrıca, görüntünün geri kalan kısmını göstermek ve odaklamak istediğiniz şeylere odaklanmanızı sağlayan güzel arka plan bulanıklaştırma (bokeh) sağlar.

* 14,2 milyon etkin piksel.

** DÜŞÜK LUX modu.

Yeni Gamma Eğrisi ile Resim Profilleri

NX200'ün varsayılan görünümü, gerçeğe yakın cilt tonlarıyla, parlak ve derin renkleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek için özel olarak geliştirilmiş yepyeni bir gama eğrisi kullanır. Önde gelen video görüntü yönetmenlerine danışarak, parlak aydınlatılmış konuların aşırı doygunluğunu önler ve daha doğal bir görünüm sağlar. NX200'ün seçebileceğiniz altı adet Resim Profili ayarı vardır, bunların her biri gereksinimlerinize göre kişiselleştirilebilir.

24x Net Görüntü Zoomlu Sony G Objektif (FHD)

12x optik zumlu sabit 29mm geniş açılı lens, en geniş manzara manzaralarını bile yakalamanızı sağlarken aynı zamanda mükemmel netlik ve netlik sunar - NX200'ün 1.0 büyük sensörünün performansını en üst düzeye çıkarır.

G Mercek, Sony'nin yüksek optik performans standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir.

Ek olarak, en uzak sahnelerle yakınlaşma yeteneğinize Sony'nin gelişmiş Clear Image Zoom özelliği tarafından destek verilir. Maksimum 12x optik büyütme oranına ulaştıktan sonra, Pixel Super Resolution Technology, görüntü kalitesini korurken, görüntüyü 4K ve% 200 daha HD ile% 150 oranında büyütebilir. Ek olarak, zoom performansı dijital genişletici ile herhangi bir noktada iki katına çıkarılabilir.

Profesyonel kullanışlı tasarımda manuel kullanım

HXR-NX200, hafif ve kullanımı kolay bir çekim deneyimi sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Üç manuel, bağımsız objektif halkası, odaklama, yakınlaştırma ve iris kontrolünün pürüzsüz ve doğal bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Tam otomatik modda veya maksimum yaratıcı kontrol için tamamen manuel olarak kullanılabilir. Vücudun yan tarafındaki manuel arama ve düğmeler, IRIS (diyafram), GAIN ve deklanşör hızının hızlı ve kolay ayarlanmasını sağlar. Beyaz dengesinin, uygun 100K adımlarda renk sıcaklığına göre ayarlanması kolaydır.

Yerleşik ND Filtreleri

Dahili Nötr Yoğunluk (ND) filtre tekerleği, açık, 1/4 (2 durak), 1/16 (4 durak) ve 1/64 (6 durak) konumlarını içerir. Bu, dış gün çekimlerinde bile sığ alan derinliğinin tüm avantajlarını elde etmeyi kolaylaştırır ve ayrı bir filtreyi bir araya getirme ve yerleştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

100Mbps XAVC S 4K, HD ve DV ile çok formatlı kayıt

HXR-NX200, iş akışınız ne olursa olsun mükemmel performans sunar.

4K veya Full-HD üretim için XAVC S çarpıcı görüntü kalitesi, aynı zamanda iş akışı esnekliği ve depolama verimliliği sunar. AVCHD ile karşılaştırıldığında, XAVC S, daha yüksek bit hızı sayesinde daha fazla ayrıntı ve daha az gürültü yakalarken, aynı zamanda tüm büyük doğrusal olmayan editörler tarafından desteklenmektedir.

NX200 ayrıca, içeriğinizi mevcut iş akışlarına entegre etmeyi kolaylaştırarak AVCHD veya DV'ye HD kaydetme seçeneği sunar. NX200, sadece Pp'nin 25p 4K kayıt hızını sunuyor: QFHD 3840 × 2160 50p, 50i, 25p Full HD ve 50i SD.

Esneklik kaydetmek için çift ortam yuvaları

Kayıt süresini ve iş akışı esnekliğini uzatmak için NX200, iki bellek kartı yuvasıyla donatılmıştır ve SDXC ve SDHC kartlarıyla uyumludur.

RELAY modu, ilk dolduğunda kaydı otomatik olarak ilk bellek kartından ikinci hafıza kartına geçirir, SIMUL modu ise iki hafıza kartına eşzamanlı kayıt yapılmasına izin verir (örneğin anında yedekleme sürümü oluşturmak için). NX200'ün tutamak üzerindeki iki Başlatma / Durdurma düğmesi ve kamera gövdesi, SIMUL modunda kaydederken bağımsız olarak farklı bellek kartlarında kaydı başlatıp durdurabilir.

18 aynı kategorideki diğer ürünler: