Panasonic HC-MDH3

Yeni Ürün

6 100,00 TL Kdv Dahil

LCD Dokunmatik Ekran ve LED Işık ile Panasonic HC-MDH3 AVCHD

Daha Fazla Detay

Uyarı : Stoktaki Son Ürün!

Panasonic HC-MDH3 Genel Bakış

Panasonic'in HC-MDH3 AVCHD Omuz Montajlı Kamerası, LCD Dokunmatik Ekran ve LED Işığı ile evde, etkinlikte veya bağımsız projelerde çekim yapmakta. Geliştirilmiş düşük ışık performansı için 1 / 3.1 "BSI MOS sensöre sahip ve beş eksenli hibrit görüntü sabitleme özelliğine sahip 20x zum objektife sahip olan objektif, odak, zoom, iris, kontrol etmek için seçtiğiniz tek bir manuel zil sesi de içeriyor. beyaz dengesi veya deklanşör hızı Üstteki tutamağın içine konularak konuyu aydınlatmak için bir LED ışığı verilir.

İki vizör, geleneksel bir yamalı renk EVF ya da yüksek çözünürlüklü bir LCD dokunmatik ekran ile kamerayı çalıştırma seçeneği sunar. Elde taşınırken daha doğal bir izleme deneyimi için LCD dokunmatik ekran objektifin üzerinde konumlandırılmıştır. Fotoğraf makinesi MP4, MOV veya AVCHD codec'lerinde kayıt yapar ve röle veya eşzamanlı kayıt kullanmanıza izin veren çift SDXC ortam kartı yuvalarına sahiptir. Objektif, kameranın ne zaman beklemede veya kayıt modunda olduğunu gösteren bir aydınlatma halkasına sahiptir. İsterseniz göstergeyi de devre dışı bırakabilirsiniz.

Yerleşik bir LED ışık, gün ışığından yararlanan ışığın parlak bir ışını (3 'de 300 lux) ile hedeflerinizi aydınlatır. Kiriş çok sertse, dahil edilen difüzyon filtresi ışığı kapatır ve yumuşatır.
Entegre 20x optik zum objektifi net görüntüler ve 29,5 ila 612 mm (16: 9) eşdeğer 35mm odak uzaklığı sunar. Lens ayrıca 49 mm'lik bir filtre ipliğine sahiptir.
Kamera, yan yana, yukarı-aşağı ve ileri geri el sarsıntısını telafi eden beş eksenli bir hibrid optik görüntü sabitleyici (OIS) kullanıyor.
Özellikler Picture Tone ayarları - standart ve keskin. Keskinliği seçerken keskinliği seçerken kontrastı artırır ve daha canlı bir renk matrisi kullanılır.
Sensör, fotonların önünde bulunan devreleri, sensörün alt tabakasının arkasına taşıyan bir tasarıma sahiptir. Bu, daha fazla fotonun fotolitlere çarpmasına ve sensörün hassasiyetini artırmasına izin verir.
Kamera dahili bir mikrofona sahiptir.
Beyaz dengesi: Otomatik / 3200K / 5600K / VAR (2000-15.000K) / Ach Sabit / Bch Sabit
20 küçük resim / sayfa, 9 küçük resim / sayfa ve 1 küçük resim / sayfa arasında seçilebilir.
Histogram ekranı, renkli çubuk monitörü, zebra çubukları, netleme genişleme, odak tepe noktası ve Alan Modu işlevi gibi profesyonel destek fonksiyonları sunar.

9 aynı kategorideki diğer ürünler: